Preskočiť na hlavný obsah

Túto

             noc som sa prebudila na to, že by som zase chcela prispievať na svoj blog. Podeliť sa o svoje radosti a možno občas aj starosti s Vami, ktorí(é) ešte možno navštívite tieto stránky. V tej chvíli ako ma prebudila táto náhla potreba niečo napísať som mala toho v hlave toľko, že by som snáď dobehla všetky tie dni a mesiace čo som nič nenapísala. No teraz keď tak nad tým premýšľam, asi by som mala začať pomaličky.
Za to dlhé obdobie ticha sa udialo veľa, ale je to všetko minulosť, tak načo sa vracať k veciam, ktoré sa nedajú meniť. Teraz sa teším na každé nové ráno, krásny deň, či už je slnečný, alebo zamračený a upršaný ako bol práve ten dnešný.
Veľmi rada som si prezerala blogy šikuliek, ktoré tvoria krásne veci. Ja sama som sa venovala tiež tvoreniu, ale už tak pomenej, pretože mi práca vypĺňala skoro celé dni. Teraz sa však už snažím nájsť čas aj na tvorenie, knihy, nejaký ten šport a samozrejme rodina. :)
Budem veľmi rada ak sa tu znovu budeme stretať. Prajem Vám všetkým krásny sobotný večer a prikladám dve fotografie z mojej malej tvorby. 
 
 
 
Ľubica

Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

A zase pletenie

Krásny zasnežený deň Vám prajem,

keďže nás počasie teší tým, že stále sneží :-) mám čas aj na nejaké to pletenie.
Kolega ma poprosil či by som mu neoplietla dva demižóny a druhý zase chcel darček pre mamku. Tak som sa cez víkend trošku realizovala a čo to porobila.
Nech sa páči, tu je malá ukážka....


 Hodiny pre kolegovu mamku:

Majte sa krásne.

Zima na chalupe

Milé priateľky,

dnes Vás chcem pozvať na prehliadku našej zimnej záhrady. Keď sme v sobotu ráno prišli na chalupu čakala nás táto nádhera. Všade naokolo snehu a najviac sa mi páčilo, že je to všetko také neporušené.


No, ale keďže sme museli aj nejako chodiť po drevo na zakúrenie, cestičky sme museli urobiť.


A ešte sme mali aj návštevníka. Je to pes od susedov, ktorý má v záhrade dieru v plote a tadiaľ nás vždy navštevuje. Je to taký výmyselník, futbalový fanúšik a veľmi dobrý psík. Jedno, ale nemá rád a to je fotenie. Takže iba jedno foto.

Prišli nás potešiť aj:  Drozd  čvikotavý
 Sýkorka bielolíca


Pekný večer. Ľubica

Jar

je tu. Vidieť to na prebúdzajúcej sa prírode. Jar mám najradšej so všetkých ročných období. Keď vidíte, ako vykúkajú z trávy prvé kvietky, keď sa zrazu začína všetko zelenať a stromy pučia. Keď pribudnú nové zvieracie prírastky. Keď vidíte, že prvé slnečné lúče si užívajú aj tie zvieratká. Jar je tu priatelia, tak sa z nej tešme a vychutnávajme si tieto chvíle......Lubica