Preskočiť na hlavný obsah

Túto

             noc som sa prebudila na to, že by som zase chcela prispievať na svoj blog. Podeliť sa o svoje radosti a možno občas aj starosti s Vami, ktorí(é) ešte možno navštívite tieto stránky. V tej chvíli ako ma prebudila táto náhla potreba niečo napísať som mala toho v hlave toľko, že by som snáď dobehla všetky tie dni a mesiace čo som nič nenapísala. No teraz keď tak nad tým premýšľam, asi by som mala začať pomaličky.
Za to dlhé obdobie ticha sa udialo veľa, ale je to všetko minulosť, tak načo sa vracať k veciam, ktoré sa nedajú meniť. Teraz sa teším na každé nové ráno, krásny deň, či už je slnečný, alebo zamračený a upršaný ako bol práve ten dnešný.
Veľmi rada som si prezerala blogy šikuliek, ktoré tvoria krásne veci. Ja sama som sa venovala tiež tvoreniu, ale už tak pomenej, pretože mi práca vypĺňala skoro celé dni. Teraz sa však už snažím nájsť čas aj na tvorenie, knihy, nejaký ten šport a samozrejme rodina. :)
Budem veľmi rada ak sa tu znovu budeme stretať. Prajem Vám všetkým krásny sobotný večer a prikladám dve fotografie z mojej malej tvorby. 
 
 
 
Ľubica

Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Tvorivý víkend

a pár záberov z našej jarnej záhrady: Krásny deň Vám prajem. Ľubica

Príroda

Mám veľmi rada prechádzky v prírode. Tá energia, ktorá je všade navôkol. Človek z toho načerpá dostatok pre ďalšie dni. Vždy keď je možnosť chodievame do prírody na turistiku či iba tak sa prejsť. Dnes vás vezmem na prechádzku so mnou aspoň takto virtuálne a ukážem vám pár momentiek, ktoré som zachytila počas svojich prechádzok. Krásny deň.       Ľubica
Výlet - Rozbehy, Korlátko, Buková, táto trasa nás čakala v sobotu 30.11.2019. Počasie nám prialo, aj keď bolo chladno, ale po daždivých dňoch konečne vykuklo slniečko a my sme sa mohli tešiť z krásnych výhľadov a úžasnej turistiky  jesennou prírodou. Vyrážali sme z obce Rozbehy, kde sme sa zastavili, aby sme si z vyhliadky obzreli okolie. Potom sme sa presunuli na zrúcaninu hradu Korlátko, ktorý bol kulisou aj pre filmové štáby. Točila sa tu napríklad rozprávka Dúhenka. :) Z hradu sme prechádzali popod veternú elektráreň a pomaly sme sa presunuli až k priehrade v Bukovej, kde sme sa krátko zastavili, osviežili a mohli pokračovať okolo celej priehrady až do obce Buková, kde nás už čakal autobus, ktorý nás zaviezol domov. :) Ľubica